FAQ List


Jak získám plnou verzi programu?
Plnou verzi programu získáte po uhrazení licenčního poplatku. Nejdříve se zaregistrujte prostřednictvím tohoto formuláře, získáte tak vaše osobní číslo. Po uhrazení licenčního poplatku vám bude nejdéle do 3 dnů zaslán aktivační klíč, kterým spolu s osobním číslem odemknete všechny funkce programu.

Jak mohu uhradit licenční poplatek?
Licenční poplatek je možné uhradit několika způsoby, nejjednoduší způsob je bankovní převod příslušné částky prostřednictvím vaší Internetové banky. Platbu je také možné realizovat běžnou poštovní poukázkou na každé Poště ČR. Podrobné infromace o způsobu úhrady a čísle účtu obdržíte v E-mailu po vyplnění registračního formuláře.

Jsem právnická osoba, mohu získat doklad do účetnictví?
Ano, na vyžádání vám zašleme fakturu ve formátu PDF.

Je možné používat program bez uhrazení poplatku?
Ano, program nemá žádné časové omezení ale nelze vyexportovat finální skript. Lze však bez omezení používat vestavěný generátor mapy stránek a generátor Google XML sitemapy.

Co mám dělat když jsem ztratil aktivační klíč
Obraťte se na nás prostřednictvím tohoto formuláře a uveďte své jméno a email který byl použit k registraci.

Mohu distribuovat vytvořená menu (javascript) na různé stránky/domény?
Ano můžete ale pouze v případě, že jste držitel licence Multi domain licence nebo Professional license. Více informací o licenci můžete najít zde.

Proč je text menu zubatý v prohlížeči IE7 když je použitý efekt průhlednosti menu?
IE7 přinesl pněkud nešťastné řešení předchozího problému interference antialiasovaného textu (vyhlazený text) a průhlednosti pomocí objektu filter. Vývojáři Microsoftu tento problém v nové verzi IE7 vyřešili pro ně nejpohodlnějším způsobem - v případě, že je kdekoli na stránce použit efekt průhlednosti pomocí objektu filter, celé stránce se vypne vyhlazování textu! Co na to říct...
Více informací o tomto problému naleznete zde
  Mapa stránek Domů Stáhnout Objednat Verze programu Ukazky témat Ukázky menu FAQ Dokumentace Podpora Ostatní produkty O nás 
©2006-2014 MP Software -   MP Software, the MP Software logo, Agama Web Menus and Agama Web Buttons are trademarks of MP Software company.